Kalendár

December
P U S Š P S N
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Aktuality
01.02.2019

Harmonogram odberov krvi 2019

Harmonogram 2019
19.06.2018

Kurz opatrovania

KO 17.07.2018 - 17.08.2018
19.06.2018

Kurz opatrovania detí

KOD - 17.07.2018 - 17.08.2018  
0/0
Back
13. 2. 2018

Miestne spolky

Miestne spolky SČK

 

Por. č

MS SČK

Predseda

Počet členov

 

1.

1. Baloň

Zuzana Cziráková

20

 

2.

2. Blatná na Ostrove

Zsolt Nagy

24

 

3.

3. Boheľov

Eva Takácsová

55

 

4.

4. Čakany

Lívia Bugár

80

 

5.

5. Maslovce

Zuzana Feketeová

60

 

6.

6. Čiližská Radvaň

Ildikó Ollé

20

 

7.

7. Dolný Bar

Helena Bögiová

131

 

8.

8. Dolný Štál

Ing. Józsa Melinda

211

 

9.

9. Dunajská Streda

Phdr. Dagmar Kosár

150

 

10.

10.Gabčíkovo

Mátel Ladislav

150

 

11.

11. Horné Mýto

Norbert Novotný

40

 

12.

12. Hubice

Mgr. Gabriela Bartalová

167

 

13.

13. Jahodná

Andrejkovics Jozef

93

 

14.

14.Janíky – Horné

             

15.              Dolné

Bozsiková Melinda

Skuráková Anna

100

 

92

 

15.

16. Kútniky

Soňa Nagyová

70

 

16.

      Lúč na Ostrove:

17. Veľká Lúč

18. Malá   Lúč         

 

Anikó Nagyová

Zuzana Tóthová

 

129

140

 

17.

19.Michal na Ostrove

Michal Mandák

50

 

18.

20. Nový Život – Eliášovce

21. Vojtechovce

Katarína Pörsök Egyenes

150

20

 

19.

22. Ňárad

Vígh Mária

70

 

20.

23. Ohrady

Mária Csicsaiová

30

 

21.

24. Okoč

 

25. Opatovský Sokolec

Mgr. Tomašova Alžbeta

Kiss Zsuzsanna

130

 

80

 

22.

26. Oľdza

Baloghová Helena

30

 

23.

27. Orechová Potôň

Kalmár Emília

40

 

24.

28. Padáň

Orsolya Csicsayová

100

 

25.

29. Povoda

Martina Bogyai

80

 

26.

30. Sap

Adela Bekeová

110

 

27.

31. Šamorín

32. Mliečno

Fürdős Jozef

Jágerová Angela

300

100

 

28.

33. Štvrtok na Ostrove

Karol Lazik

100

 

29.

34. Topoľníky

Szalayová Gabriela

100

 

30.

35. Trhová Hradská

Henrieta Csákyová

70

 

31.

36. Trstená na Ostrove

Bóna Zsuzsanna

10

 

32.

37. Veľká Paka

Veronika Duhajová

50

 

33.

38. Veľké Dvorníky

Edita Ürögiová

77

 

34.

39. Veľký Meder

40. Veľký Meder VZS

 

41. Ižop

Fülöp Piroska

Mgr. Gabriel Buzgó

Koloman Bugár

100

5

 

60

 

35.

42. Vojka nad Dunajom

Kaholeková Cecília

98

 

36.

43. Vrakúň

Katarína Antalová

200

 

37.

44. Vydrany

Mgr. Katarína Klempová

200

 

38.

45. Zlaté Klasy

Mgr. Judita Fördősová

105

 

 

39.

 

46. Vieska

 

Jozef Zöld

 

10

 

 

40.

 

47. Kvetoslavov

 

 

Miroslav Tomšu

 

 

10

 

41.

 

48. Dunajský Klátov

 

 

Tamás Pokstaller

 

10